ВО "Батьківщина" » Події » Н.Королевська про відмову більшості парламенту підтримати внесені нею законопроекти «народних реформ»

Н.Королевська про відмову більшості парламенту підтримати внесені нею законопроекти «народних реформ»

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 4890;  
  • Дата: 21-04-2011, 09:29;  
Н.Королевська про відмову більшості парламенту підтримати внесені нею законопроекти «народних реформ»Для людей залишається лише один шанс - виходити на вулиці і вимагати прийняти народні реформи. Тільки так можна зупинити економічне свавілля й беззаконня в країні. Так прокоментувала член фракції «БЮТ-Батьківщина», голова Комітету Верховної Ради з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва Наталія Королевська відмову більшості парламенту підтримати внесені нею законопроекти №№ 7535, 8018, 8287 і 8276 в рамках пакету «народних реформ».

Представляючи пакет «народних законопроектів», Наталія Королевська зазначила, що в результаті прийняття Податкового кодексу в Україні руйнується економіка, скорочуються робочі місця, зростає безробіття. «Щоб хоч якось зупинити ці процеси, необхідно прийняти закони, які дадуть людям можливість спокійно працювати і годувати свої сім'ї», - підкреслила вона.

Зокрема, законопроект № 7535 розроблявся з метою введення жорстких санкцій проти корумпованих чиновників, що зловживають своїм службовим становищем і перешкоджають підприємницькій діяльності. «Люди сьогодні кроку не можуть зробити без того, щоб у них не вимагали хабара. Причина цьому - вседозволеність та безвідповідальність. Наш законопроект вводить персональну відповідальність чиновників за їхні дії. Тільки таким способом ми зможемо хоч трохи захистити людей від свавілля чиновників», - сказала Наталія Королевська, представляючи законопроект.

Метою іншого законопроекту, про мораторій на контрольні перевірки до 1 січня 2012 року (№ 8018), також є захист людей від свавілля контролюючих органів. Ще один законопроект - про спрощену систему оподаткування (№ 8276) - є ключовим у пакеті «народних реформ», оскільки встановлює прозорі та прийнятні правила гри для підприємців, при цьому повністю усуваючи лазівки для ухилення від сплати податків. Тим самим, на переконання Наталії Королевської, цей законопроект міг би створити умови для розвитку економіки та формування середнього класу в Україні.

Ще одним відхиленим парламентською більшістю законопроектом № 8287 пропонувалося скасувати сплату єдиного соціального внеску працюючими пенсіонерами та інвалідами. «Вдумайтесь, пенсіонер, який отримує сьогодні 800 грн. пенсії, і при цьому проявляє підприємницьку ініціативу, повинен заплатити єдиний податок і додатково до цього - єдиний соціальний внесок. Якщо він нічого не заробить, він всю пенсію віддасть назад державі. Такої знущальної норми немає в жодній країні світу. Залишіть цих людей у спокої!» - звернулася Наталія Королевська до народних депутатів.

Наталія Королевська підкреслила, що в розробці законопроектів №№ 7535, 8018, 8287 і 8276 брали участь більше 300 громадських організацій. На прийнятті цих норм наполягають активісти Всеукраїнської громадянської акції «Вперед», весняний марш протесту в рамках якої заплановано на 19 травня в Києві. Також Наталія Королевська планує повторно внести зазначені законопроекти і добиватися їх прийняття Верховною Радою.

«Влада не готова до діалогу, демонстративно не хоче чути і розглядати народні пропозиції. Їхня логіка проста - «кішки приймають закони не для мишок». Людям не залишають сьогодні шансу для діалогу, не залишають надії на те, що вони можуть бути почуті і зрозумілі більшістю Верховної Ради. Тому для людей залишається тільки один варіант - виходити на вулиці і вимагати прийняти народні реформи. Тільки так можна зупинити економічне свавілля і беззаконня в країні», - підкреслила Наталія Королевська.

Джерело Тимошенко #a#Турчинов

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.


Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61