ВО "Батьківщина" » Партія » Заява фракції «Блоку Юлії Тимошенко – «Батьківщина»

Заява фракції «Блоку Юлії Тимошенко – «Батьківщина»

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 4908;  
  • Дата: 7-12-2011, 11:34;  
Заява фракції «БЮТ-Батьківщина», яку зачитав з парламентської трибуни Андрій Кожем’якін:

Фракція «Блок Юлії Тимошенко – «Батьківщина» заявляє – більшість у парламенті ігнорує усі вимоги опозиційних фракцій, принципово не йде на співпрацю і продовжує узаконювати політичні репресії в Україні та соціальний геноцид українського народу.

Незважаючи на те, що вся європейська спільнота і президент Янукович говорили про необхідність прозорого і неупередженого розгляду апеляції, вже перше судове засідання продемонструвало, що правосуддя в Апеляційному суді міста Києва немає. Як і немає його у всій системі правосуддя в Україні.

Юлія Тимошенко була засуджена за законом, який був вибірково застосований до неї. Стаття, за якою її судили, походить ще з радянських часів та передбачає кримінальне переслідування за політичні рішення.

Попри те, 19 грудня у Києві повинен відбутися саміт Україна - ЄС, на якому планується підписати Угоду про асоціацію з ЄС, яка відкриває реальні історичні та економічні перспективи для України.

Однак 1 грудня Європейський парламент прийняв резолюцію, у якій чітко зазначив, для того, щоб Угода про асоціацію була підписана, в Україні повинні бути звільнені політичні в’язні.

У нас же відбуваються зворотні процеси. Владі виявилось мало засудити Юлію Тимошенко за сталінською статтею. Сьогодні влада пішла не лише на відверте фізичне знищення лідерів опозиційних сил - Юлію Тимошенко, Юрія Луценка та інших - сьогодні влада, фактично, позбавляє захисту держави народ України.

Усі вимоги опозиційних сил відкидаються. І сьогодні у парламенті день опозиції. Більшість погодилась, що у цей день повинні розглядатися законопроекти опозиційних фракцій, які перш за все спрямовані на врегулювання ситуації у нашій державі, захисту її громадян.

Однак більшість позбавляє опозицію працювати у парламенті. Сьогодні у порядку денному знову стоять антисоціальні та антинародні законопроекти, які спрямовані на збагачення вузького кола обраних, і більшість готова прийняти їх за будь-яку ціну.

З огляду на це, фракції «Блок Юлії Тимошенко – «Батьківщина» і «Наша Україна – Народна самооборона» покидають на сьогодні сесійну залу і не будуть брати участь у цьому фарсі. БЮТ #a#Турчинов

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 29

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61