ВО "Батьківщина" » Партія » Іван Кириленко » «БЮТ-Батьківщина» не дасть жодного голосу за продаж української землі

«БЮТ-Батьківщина» не дасть жодного голосу за продаж української землі

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 4712;  
  • Дата: 17-11-2011, 20:19;  
«БЮТ-Батьківщина» не дасть жодного голосу за продаж української земліФракція «БЮТ-Батьківщина» не дасть жодного голосу за законопроекти, які передбачають продаж української землі, які сьогодні розглядаються у парламенті.

Про це заявив під час брифінгу Голова фракції Іван Кириленко.

Він назвав головні аргументи, чому «БЮТ-Батьківщина» не буде підтримувати законопроекти, які передбачають продаж українських земель.

За його словами, першим аргументом такого рішення фракції є те, що діюча влада не може організувати ринок зерна, внаслідок чого у минулому році аграрії втратили 14 мільярдів гривень, а в цьому році їхні втрати ще навіть не підраховані і будуть значно більшими.

«Якщо ринок зерна толком не можуть організувати, то уявіть собі, що буде з ринком землі?!», – наголосив Іван Кириленко.

Другим аргументом він назвав повну відсутність кадрів, нормативної бази, підзаконних актів, які б врегульовували продаж землі, не дивлячись на те, що земля у продаж за задумом влади повинна поступити в продаж вже з 1 січня 2012 року.

«Третій аргумент є надзвичайно важливим. Якщо спровокувати ринок, то ті фермери, які сьогодні мають гектари, кинуться їх ошаленіло скуповувати. А це у свою чергу призведе до того, що буде вимито шалені кошти з обігу. За які ресурси тоді фермери будуть сіяти, де вони будуть брати ресурси, якщо у нас в країні жоден банк не має досвіду, як працювати з землею», - підкреслив Іван Кириленко.

Одним з головних аргументів того, що земля в Україні не готова до продажу, Іван Кириленко назвав відсутність розмежування земель міської, сільської, комунальної, власності.

«За всю історію України у нас ніколи не було битв за землю, у нас завжди була битва за межу. А у нас, станом на сьогодні, реальних меж немає», - підкреслив Голова фракції.

Іван Кириленко також проінформував, що на місця були разіслані документи, у яких зазначено, що ринок землі буде працювати з 1 січня 2012 року і орієнтовна ціна української землі від 300 доларів за гектар.

«Уявіть собі, в Польщі, де земля і близько не може порівнятися з українським чорноземом, гектар землі коштує 7 тисяч євро. У Франції – 12 тисяч доларів, у Великій Британії до 20 тисяч доларів. Навіть у Китаї земля коштує 12 тисяч доларів… Це що?! Що це тоді за ринок? В Україні 6 мільйонів власників розпайованих земель, це в основному люди похилого віку. Це їм будуть платити по 300 доларів? І таких питань у нас набирається дуже і дуже багато. І ми навряд чи отримаємо на них відповіді. Тому ми не будемо сьогодні розблоковувати ринок землі», - резюмував Іван Кириленко. БЮТ Кальченко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61