ВО "Батьківщина" » Партія » Тимошенко » Понад 90 днів незаконно утримується за гратами

Понад 90 днів незаконно утримується за гратами

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 4630;  
  • Дата: 5-11-2011, 00:35;  
Понад 90 днів незаконно утримується за гратамиЛідер партії "Батьківщина", екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вже понад 90 днів незаконно утримується за гратами Лук'янівського СІЗО.

"Кілька кроків вздовж тюремної камери, кілька впоперек - від стіни до стіни. Це і є мій периметр "свободи". Маленьке віконце, через схрещені арматури якого видно шматок осіннього неба... Ціну свободи по-справжньому розумієш, коли її видно через заґратоване вікно. Саме тут особливо гостро сприймаєш усі виклики та загрози свободі свого народу", - написала Юлія Тимошенко з-за грат у своєму зверненні до лідерів країн Європейського Союзу, аби переконати їх у необхідності підписання з Україною угоди про асоціацію, незважаючи на винесений їй вирок.

Нагадаємо, що три місяці тому – 5 серпня 2011 року - суддя Родіон Кірєєв під час судового розгляду так званої "газової справи" ухвалив незаконне рішення про взяття Юлії Тимошенко під варту за нібито "перешкоджання встановленню істини, системні порушення порядку судового засідання, невиконання розпоряджень головуючого, свідоме затягування процесу, висловлювання неповаги до суду та свідків". Юлію Тимошенко заарештували відразу ж після допиту нинішнього прем'єр-міністра Миколи Азарова, якому не сподобалися запитання екс-прем'єра та її захисників про компанію "Росукренерго".

Судові слухання справи проводилися із тотальним порушенням права Юлії Тимошенко на захист, з ігноруванням практично всіх клопотань захисту, з безпідставною відмовою у залученні свідків зі сторони захисту, з проведенням процесуальних дії за відсутності представників захисту.

30 вересня суддя позбавив Юлію Тимошенко можливості виступити у суді з останнім словом, а вже 11 жовтня екс-прем'єр була засуджена до 7 років позбавлення волі і виплати компенсації НАК "Нафтогаз Україна". Юлія Тимошенко та її адвокати 25 жовтня направили до суду апеляцію щодо незаконності вироку.

В жовтні 2011 року загальнонаціональний журнал "Фокус" оприлюднив свій щорічний рейтинг найвпливовіших жінок в Україні. З 2007 року Юлія Тимошенко незмінно очолює цей рейтинг. БЮТ Кальченко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61