ВО "Батьківщина" » Події » Події в світі » Європейський парламент ухвалив резолюцію

Європейський парламент ухвалив резолюцію

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 4982;  
  • Дата: 27-10-2011, 16:36;  
Європейський парламент ухвалив резолюціюЄвропарламент рекомендує владі України забезпечити участь екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко в політичному житті країни та у виборах.

"Європарламент наполягає на тому, що Юлії Тимошенко має бути дозволено користуватися її правом на повну участь в політичному процесі як зараз, так і під час майбутніх виборів в Україні", - йдеться у резолюції, схваленій сьогодні більшістю голосів на засіданні Європейського парламенту у Страсбургу (Франція).

Євродепутати також вимагають від влади України забезпечити чесність, відкритість та неупередженість апеляційного процесу з розгляду скарги Юлії Тимошенко на вирок, винесений Печерським районним судом Києва за результатами слухання так званої "газової справи".

Європарламент вважає, що судовий вирок екс-прем'єрові винесений з порушеннями ключових прав людини. При цьому, до Юлії Тимошенко застосовувалися законодавчі норми, які збереглися в Кримінальному кодексі ще з радянських часів.

У документі зазначається, що відсутність реакції влади на занепокоєння в Європі справою Юлії Тимошенко може найнегативнішим чином вплинути на укладення угоди про асоціацію з Україною. Хоча при цьому Європарламент готовий одночасно вітати прогрес на переговорах щодо угоди про зону вільної торгівлі, яка має стати частиною загальної угоди про асоціацію.

"Європарламент дотримується думки, що неможливість перегляду вироку Юлії Тимошенко матиме ризики для укладення угоди про асоціацію та її ратифікації, відштовхуючи країну від реалізації європейської перспективи; висловлює стурбованість певними ознаками зменшення демократичних свобод та можливої інструменталізації державних інституцій з упередженою метою вимоги політичного реваншу", - йдеться у резолюції.

Європарламент також заявляє про стурбованість утриманням в ув'язненні колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка і повідомленнями про скорочення медіа-свобод в Україні.

"Європарламент наполягає, що всі судові процедури проти колишніх та нинішніх високопосадовців мали б проводитися у відповідності до європейських стандартів чесності, неупередженості, прозорості та незалежності", - наголошується у резолюції.

Європейський парламент ухвалив цю резолюцію за результатами термінових слухань, що відбулися 12 жовтня – наступного дня після того, як суд оголосив Юлії Тимошенко свій вирок.

Текст сьогоднішнього документу на відміну від кількох останніх резолюцій Європарламенту по ситуації в Україні був узгоджений двома найбільшими парламентськими групами: групою народних партій, яка є партнером партії "Батьківщина", та групи Прогресивного Альянсу соціалістів та демократів, який восени минулого року підписав меморандум про співпрацю з Партією регіонів.

Джерело Вибори #a#Турчинов

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61