ВО "Батьківщина" » Партія » Депутати вимагають від Генпрокуратури з’ясувати, чому Нацбанк збирає конфіденційну інформацію про громадян

Депутати вимагають від Генпрокуратури з’ясувати, чому Нацбанк збирає конфіденційну інформацію про громадян

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 4552;  
  • Дата: 22-10-2011, 09:06;  
12 народних депутатів України - членів фракції «БЮТ-Батьківщина» - звернулись до Генеральної прокуратури з вимогою розслідувати ситуацію зі збором комерційними банками конфіденційної інформації про громадян.

Про це повідомив народний депутат Сергій Подгорний, котрий був серед тих, хто підписав відповідне звернення.

Зокрема, він зазначив, що до депутатів фракції «БЮТ-Батьківщина» за останні дні надійшли чисельні звернення громадян, у тому числі студентів, працівників бюджетної сфери, котрі отримують заробітну платню через платіжні картки комерційних банків.

«У своїх зверненнях громадяни обурені тим, що банки направили їм листи, до яких надані анкети з вимогою їх заповнити. Ці анкети містять питання суто конфіденційного змісту: про депозити в інших банках, про нерухомість, про відношення до публічних людей дітей, онуків, батьків, бабусь, дідусів, усиновлених… Тобто дуже широке коло питань, які часто не мають жодного відношення до матеріального стану власників банківських карток», - підкреслив Сергій Подгорний.

«Виникає питання: для чого збирається така глибоко конфіденційна інформація? Тим більше, що у своїх листах усі банки категорично повідомляють, що у випадку незаповнення таких анкети, банки залишають за собою право зупинити з клієнтом будь-які дії, а фактично припинити виплату зароблених грошей», - сказав Подгорний.

Народний депутат зазначив, що було б зрозуміло, коли збирається подібна інформація у випадку, якщо банк надає кредит фізичній особі.

«А от для чого збирається інформація у людей, котрим у більшості випадків нав’язали банківські платіжні картки, а зараз вимагають таку інформацію - невідомо. І ще одне питання: чи не викличе це соціальний бунт у студентів, працівників бюджетної сфери та й пенсіонерів, які також отримують пенсії через банківські картки?», - наголосив Сергій Подгорний.

Народний депутат також повідомив, що таку інформацію комерційні банки збирають за вказівкою Національного банку України, котрий видав відповідне розпорядження під номером 22, від 31 січня цього року.

Саме тому, за його словами, депутати фракції «БЮТ-Батьківщина», включно з Головою фракції, направили запит Генеральній прокуратурі з вимогою негайно розібратися, з якою метою, за чиєю ініціативою Національний банк намагається акумулювати інформацію про громадян, навіть у більшому об’ємі, аніж цього вимагає податкова адміністрація від фізичних осіб. Вибори Олена Шустік

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61