ВО "Батьківщина" » Партія » Томенко » Розкішне життя влади і виживання для громадян

Розкішне життя влади і виживання для громадян

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 4776;  
  • Дата: 20-10-2011, 18:01;  
Розкішне життя влади і виживання для громадянУ четвер, виступаючи з трибуни парламенту під час розгляду Проекту Закону про Державний бюджет України на 2012 рік у першому читанні, Заступник Голови Верховної Ради, один з лідерів партії «Батьківщина» Микола Томенко заявив, що «проект бюджету на наступний рік – це бюджет без суспільства, бюджет без регіонів і без парламенту».

Конкретизуючи свою тезу, Микола Томенко пояснив, що, по-перше, «в пропозиціях, які ми бачимо, не змінено жодної статті, якою би були обмежені видатки на утримання влади та чиновництва і збільшені соціальні стандарти для громадян України».

«Таким чином - це бюджет для влади і бюджет без громадян України», - додав він.

Говорячи про місцеве самоврядування, Микола Томенко наголосив, що після представлення проекту бюджету у парламенті багато йшлося про те, що за цим бюджетом не враховані пропозиції місцевого самоврядування: чи-то міських голів, чи-то голів обласних адміністрацій, яких призначив президент.

Він нагадав, що багато з них робили категоричні заяви про те, що за цим бюджетом неможливо навіть стовідсотково платити заробітну плату бюджетникам.

«Натомість, попри такі жорсткі заяви в бюджеті змінилося те, що практично нічого не змінилося», - констатував він.

Микола Томенко пояснив, що єдина позиція, яка пропонується представниками уряду та бюджетного комітету – це збільшити обсяг субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій аж на 692 мільйони 850 тисяч гривень.

При цьому цікаво, що з цієї мізерної суми більше як 150 мільйонів гривень – на Донецьку область, близько 50 мільйонів – на Луганську.

Натомість, Полтавська – 11 мільйонів (при чому 10 з них на славне місто Комсомольськ), Сумська – 12 млн.грн., Тернопільська – 5 млн.грн., Черкаська – 13 млн.грн. тощо.

«Отож, цілком зрозуміло, що це бюджет і без регіонів, які просто залишають на виживання», - підсумував Віце-спікер.

Говорячи про роль парламенту в прийнятті бюджету, Віце-спікер сказав, що нова процедура розгляду бюджету, про недосконалість якої опозиція попереджала, фактично відсунула не лише депутатів опозиції, а й депутатів парламентської більшості та й загалом весь парламент від бюджетного процесу.

Під наглядом уряду бюджет, який був презентований урядом і підготовлено до першого читання, на 99,9% не змінився. Також можна прогнозувати, що між першим і другим читанням вплив парламенту, якщо зараз парламент вплинув на 1%, то подальший його вплив буде нульовим. Отож влада та уряд в черговий раз підтвердили, що їх не цікавить позиція парламенту чи депутатів, вони самі знають який бюджет потрібен для країни.

«Загально ж можна сказати, що це бюджет розкішного життя для влади і бюджет виживання для громадян і місцевих громад», - підсумував Микола Томенко.

Джерело БЮТ Кальченко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61