ВО "Батьківщина" » Партія » Турчинов » Фальсифікатори нової справи Юлії Тимошенко мають нести кримінальну відповідальність

Фальсифікатори нової справи Юлії Тимошенко мають нести кримінальну відповідальність

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 4562;  
  • Дата: 19-10-2011, 18:24;  
Фальсифікатори нової справи Юлії Тимошенко мають нести кримінальну відповідальність
Перший заступник голови партії "Батьківщина" Олександр Турчинов заявляє, що замовники та виконавці нової кримінальної справи проти Юлії Тимошенко щодо ЄЕСУ мають нести кримінальну відповідальність за її фальшування.

"Коли ще в червні цього року ніяких боргів не існувало, або пан Азаров штучно, тільки для того, об виконати замовлення свого керівника, формує такі боргові зобов’язання, і це є злочин, і він повинен відповідати за цей злочин, або повинні бути притягнені за черговий злочин щодо фальшування справи працівники Служби безпеки України, які мають повну інформацію щодо відсутності державних зобов’язань з цього питання, і все одно пішли на фальшування кримінальної справи", - сказав Олександр Турчинов на прес-конференції.

Перший заступник голови партії "Батьківщина" нагадав, що існування листа Міністра юстиції Олександра Лавриновича від 24 червня 2011 року на ім'я голови Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради Інни Богословської вказує на інформованість керівництва української держави про відсутність державних боргових зобов’язань України перед Росією, пов’язаних з корпорацією ЄЕСУ.

"Цей лист міністр юстиції підписав, перевіривши звернення до нього пані Богословської, яка, ви знаєте, була призначена пропрезидентською більшістю головою Тимчасової слідчої комісії щодо Юлії Тимошенко, і розглядала вона інформацію, яку вони передали щодо листа Міністерства оборони Російської Федерації. В ньому написано, що Міністерство юстиції опрацювало звернення голови Тимчасової слідчої комісії народного депутата Богословської, і я зачитаю останній абзац: "Разом з тим за інформацією Міністерства фінансів в його обліку відсутня інформація щодо наявності будь-якої заборгованості корпорації "Єдині енергетичні системи України" перед Міністерством оборони РФ та Міністерством фінансів не надавались державні гарантії за зобов'язаннями корпорації ЄЕСУ", - процитував Олександр Турчинов.

"Тобто ще в червні місяці керівництво країни знало, що жодних державних зобов’язань за боргами корпорації ЄЕСУ не існує", - підкреслив він.

Олександр Турчинов зазначив, що копія цього документу знаходиться у Служби безпеки України. "Незважаючи на це, виконуючи доручення, вони пішли на фальшування кримінальної справи", - сказав він.

Крім того, перший заступник голови партії "Батьківщина" висловив переконання, що президент України особисто курує нову кримінальну справу, порушену проти Юлії Тимошенко. "Ще у вересні місяці, під час візиту в Польщу, під час переговорів з високо посадовцями, які представляють західні країни, президент Янукович почав їм розповідати про нову справу проти Юлії Тимошенко, пов’язану з боргами перед Міністерство оборони Російської Федерації, а пред’явили звинувачення, вірніше, спробували пред’явити звинувачення, тільки на минулому тижні, 13 жовтня. Тобто заздалегідь до того, як Служба безпеки пред’явила звинувачення, президент Янукович вже був в курсі, що таке звинувачення буде, тобто, виступаючи з анонсом цього, тим самим від доводив, що саме він координує ці процеси і безпосередньо він приймає з цього приводу рішення", - заявив Олександр Турчинов.

Джерело

Дивіться також:

Брифінг Першого заступника Голови партії "Батьківщина" Олександра Турчинова стосовно необхідності перевиборів до ВРУ

Тимошенко Олена Шустік

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61