ВО "Батьківщина" » Події » Кірєєв оголосив вирок судилища.

Кірєєв оголосив вирок судилища.

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 4988;  
  • Дата: 11-10-2011, 12:57;  
Головуючий у судовому процесі з розгляду кримінальної справи, порушеної проти екс-прем'єр-міністра, суддя Печерського районного суду Родіон Кірєєв оголосив ухвалу суду про засудження Юлії Тимошенко до 7 років ув'язнення без подальшого права протягом трьох років обіймати державні посади.

"Суд постановив: Тимошенко Юлію Володимирівну визнати винною у вчиненні злочину, передбаченого статтею 365 ч. 3 Кримінального кодексу України і призначити їй покарання у вигляді позбавлення волі на строк 7 років з забороною обіймати державні посади, пов'язані з виконанням розпорядчих та адміністративно-господарських рішень. Запобіжний захід до набрання вироком законної сили залишити у вигляді тримання під вартою", - оголосив Родіон Кірєєв.

"Строк відбуття покарання вважати з 5 серпня 2011 року, зарахувавши строк відбуття під вартою на досудовому слідстві", - додав Родіон Кірєєв.

Згідно з ухвалою суду, Юлія Тимошенко відбуватиме покарання в установах Київської області.

Крім того, суд задовольнив цивільний позов НАК "Нафтогаз України" щодо компенсації Юлією Тимошенко збитків у розмірі 1,516 мільярдів гривень, нібито нанесених компанії внаслідок підписання газових угод в січні 2009 року.

Суд постановив стягнути з Юлії Тимошенко на користь НАК "Нафтогаз України" 1 млрд. 516 млн. 365 тис. 234 грн. 94 копійки заподіяних збитків, а також 2 538 грн. - на користь Київського науково-дослідного інститут судових експертиз за проведення експертизи.

Як відомо, півроку тому, 11 квітня 2011 року Служба безпеки України передала до Генеральної прокуратури України 15 томів справи щодо газових угод 2009 року. Через декілька годин після цього старший слідчий в особливо важливих справах Генеральної прокуратури України, радник юстиції Олександр Нечвоглод виніс постанову про порушення щодо Юлії Тимошенко кримінальної справи за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.365 Кримінального кодексу України (перевищення влади та службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки).

В цей же день, 11 квітня 2011 року, зранку в кабінеті заступника голови Контрольно-ревізійного управління Наталії Рубан під контролем працівників Служби безпеки України було підписано "Довідку комісійної перевірки з окремих питань фінансово-господарської діяльності НАК "Нафтогаз України" у 2008-2010 роках", яка стала головним доказом обвинувачення у нібито завданні компанії шкоди у сумі 1,5 мільярдів гривень. Порушуючи справу, слідчий не вивчив питання наявності істотної шкоди державним інтересам, не зазначив будь-яких даних, які б свідчили про наявність такої шкоди.

Досудове слідство проводилося з грубими порушеннями Кримінально-процесуального кодексу, а також права Юлії Тимошенко на захист. Під час розслідування цієї справи екс-прем'єр-міністр неодноразово зверталася із заявами на ім’я першого заступника генерального прокурора Рената Кузьміна про порушення слідчим вимог чинного кримінально-процесуального законодавства, але жодної реакції не було.

Юлія Тимошенко на початку травня 2011 року у судовому порядку оскаржила порушення проти неї кримінальної справи, проте суддя Печерського районного суду Галина Супрун відмовилася визнати незаконною відповідну постанову Генеральної прокуратури. Апеляційний суд Києва, продовжуючи виконання доручень Януковича, у свою чергу підтвердив законність рішення Печерського суду.

24 травня 2011 року слідчий Олександр Нечвоглод вперше зробив спробу арештувати Юлію Тимошенко на підставі постанови Печерського районного суду від 23 травня про
надання дозволу на її затримання та доставку до Печерського райсуду Києва для
вирішення питання про можливість обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту. Але під тиском громадськості та міжнародної спільноти слідчий вимушений був відступити.

17 червня вранці Генпрокуратура з черговими грубими порушеннями Кримінально-процесуального кодексу та всупереч здоровому глузду передала "газову справу" Юлії Тимошенко на розгляд до Печерського районного суду, не розглянувши близько 50 клопотань захисту про проведення додаткових слідчих дій, допитів, очних ставок та експертиз.

Судові слухання справи Юлії Тимошенко розпочалися 24 червня, а головуючим у справі "за автоматичним розподілом" було призначено Родіона Кірєєва, який лише два роки працює суддею. До Печерського районного суду Родіон Кірєєв був переведений з одного із районних судів Київської області за три місяці до розгляду справи екс-прем'єра. Суддя "успішно" прийняв "естафету" слідчого у порушеннях процесуального законодавства.

Судові слухання справи проводилися із тотальним порушенням права Юлії Тимошенко на захист, з ігноруванням практично всіх клопотань захисту, з безпідставною відмовою у залученні свідків зі сторони захисту, з проведенням процесуальних дії за відсутності представників захисту.

5 серпня суддя Родіон Кірєєв ухвалив незаконне рішення про взяття Юлії Тимошенко під варту за нібито "перешкоджання встановленню істини, системні порушення порядку судового засідання, невиконання розпоряджень головуючого, свідоме затягування процесу, висловлювання неповаги до суду та свідків".

30 вересня суддя позбавив Юлію Тимошенко можливості виступити у суді з останнім словом та оголосив про видалення суду до нарадчої кімнати для оголошення вироку у справі екс-прем'єра орієнтовно до 11 жовтня. Вибори Вибори

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 29

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61