ВО "Батьківщина" » Події » Прес-конференція голови Кіровоградської обласної організації партії «ВО «Батьківщина» Валерія Кальченко

Прес-конференція голови Кіровоградської обласної організації партії «ВО «Батьківщина» Валерія Кальченко

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 10231;  
  • Дата: 19-04-2011, 15:06;  
Прес-конференція голови Кіровоградської обласної організації партії «ВО «Батьківщина» Валерія Кальченко
Нинішнє керівництво області свідомо маніпулює свідомістю населення


Насправді нині на Кіровоградщині одні з найнижчих середня заробітна плата, безробіття і нуль інвестицій. А із змісту так званого щорічного звернення президента Януковича чітко випливає, що наша область може бути розформована.

Ці сумні реалії спонукають наших земляків шукати кращого життя в інших містах. Оскільки ж смертність у нашій області чи не найвища в Україні, зокрема, і через те, що нинішнє керівництво не прагне працювати над програмою сталого розвитку регіону з видобутку урану, кіровоградців з кожним роком стає все менше.

Проте усі ці факти не заважають нинішньому складу облдержадміністрації і «підпорядкованої» їй ради пафосно звітувати про свої «фантастичні» успіхи, - зазначив на понеділковій прес-конференції голова Кіровоградської обласної організації партії «ВО «Батьківщина» Валерій Кальченко. За його словами, одним з таких успіхів голова облдержадміністрації С. Ларін вважає те, що за статистичними даними Кіровоградська область нині посідає сьоме місце в Україні. Звісно, це непоганий результат, але чомусь Сергій Миколайович сором’язливо замовчує той факт, що до нього область посідала п’яте (!) місце в загальноукраїнському рейтингу.

Командою Ларіна С. також роздувається інформація, що з держбюджету на розвиток області нинішнього року виділено аж 70 мільйонів гривень, але, щоб не можна було порівняти, не говориться про розмір фінансування інших міст, зокрема Єнакієвого, куди спрямовано 90 мільйонів. (До речі, і на цьому особливо наголосив народний депутат України, за уряду Тимошенко наша область отримувала набагато більше, ніж розщедрюється Азаров.) І ні слова про те, що від уряду Азарова Кіровоградщина отримала на комунальні дороги всього 25 мільйонів, а це – найменше в Україні.

На переконання Кальченка В., замість дбати про рядових кіровоградців, нинішні обласні очільники забагато енергії витрачають на боротьбу з насправді опозиційною до них силою - партією «Батьківщина». У своїх газетних виступах, коментарях на телебаченні невпинно культивується теза про те, що обласна організація «Батьківщини» буцімто сплачує копійки за оренду приміщення у центрі Кіровограда і від того місцевий бюджет недоотримує певну суму коштів. Наспрвді ж розмір орендної плати «Батьківщини» набагато більший, ніж кав’ярень, торгово-промислової палати та інших прибуткових організацій, які займають до того ж більшу площу поряд з офісом опозиційної до нинішньої влади партії.

Таку політику влади Партії регіонів Валерій Кальченко назвав окозамилюванням, а перекручування фактів і, на його переконання, суцільну брехню, яку керівники області розповсюджують у засобах масової інформації, - маніпулюванням свідомістю людей заради піару перед черговими парламентськими виборами. З огляду на це Валерій Кальченко пообіцяв найближчим часом зробити детальніший моніторинг діяльності нинішньої влади і винести його на загальне обговорення.

Прес-служба Кіровоградської обласної організації партії «ВО «Батьківщина» Тимошенко Сергій Василюк

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.


Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 29

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61