ВО "Батьківщина" » Партія » Томенко » Потрібно притягнути до відповідальності винних у спробі ліквідації пільг

Потрібно притягнути до відповідальності винних у спробі ліквідації пільг

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 4643;  
  • Дата: 4-10-2011, 10:08;  
Потрібно притягнути до відповідальності винних у спробі ліквідації пільгЗаступник Голови Верховної Ради, один з лідерів партії «Батьківщина» Микола Томенко наголосив, що якщо уряд підтримав опозицію в частині збереження пільг для соціальних категорій, то треба бодай політично притягнути до відповідальності винних в ситуації зі спробою їх ліквідації.

«Те, що пропонує уряд, зокрема, зміст Меморандуму, підписаного з афганцями та чорнобильцями, значною мірою відповідає пропозиціям опозиції, але виникає питання: в ситуації, яка склалася, знову немає винних», - наголосив він.

За словами Віце-спікера, уряд повинен чітко сказати: чи урядовці несуть відповідальність за розгляд та прийняття Законопроекту про ліквідацію пільг чи парламентський Комітет з питань правосуддя (голова С.Ківалов), який на своєму таємному засіданні чомусь вирішив визначати соціальну політику в країні.

Микола Томенко нагадав, що Законопроект «Про гарантії держави щодо виконання рішень суду» (р.н.7562), був зареєстрований урядом 14 січня 2011 року, а восени перереєстрований (р.н.9127) під тією ж назвою і без жодної зміни в частині ліквідації соціальних пільг та, після розгляду Комітету з питань правосуддя, винесений у сесійну залу з рекомендацією прийняття не лише в першому читанні, а й в цілому.

«Натомість тепер виникає ситуація: уряд у згаданому Меморандумі з афганцями і чорнобильцями пропонує практично весь законопроект ліквідувати», - додав Микола Томенко.

Віце-спікер наголосив, що опозиція рада, що її почули після 9 місяців розгляду цієї проблеми, водночас, за його словами, залишається відкритим питання хто візьме на себе відповідальність за внесення та прийняття згаданого законопроекту.

Він наголосив, що це вже не перша історія, коли урядом вноситься законопроект і вимагається розглянути його невідкладно, а згодом уряд і президент заявляють, що він «злочинний і антинародний».

«Тому для нас принципово: хто буде нести відповідальність за даний законопроект, який сьогодні уряд пропонує практично відхилити», - підсумував Микола Томенко. Тимошенко Сергій Василюк

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61