ВО "Батьківщина" » Обговорення актуальних питань » Закон про пенсійну реформу набирає чинності: заробити пенсію стане ще складніше. Особливо жінкам.

Обговорення актуальних питань

Закон про пенсійну реформу набирає чинності: заробити пенсію стане ще складніше. Особливо жінкам.

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 4297;  
  • Дата: 30-09-2011, 16:38;  
Закон про пенсійну реформу набирає чинності: заробити пенсію стане ще складніше.  Особливо жінкам.Завтра, 1 жовтня, набуває чинності Закон «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи», що закладає основи пенсійної реформи.

Документ передбачає підвищення пенсійного віку для жінок, народжених після 1 квітня 1961 року, з 55 до 60 років. Тим, хто народився в період з 1 жовтня 1956 по 1 квітня 1961 року, підвищення пенсійного віку буде поетапним. При цьому до 1 січня 2015 року жінки зможуть вийти на пенсію в 55 років за наявності стажу не менше 30 років і за умови звільнення з роботи. Але в такому разі їх пенсія буде зменшена на 0,5% за кожен місяць дострокового виходу на пенсію. При цьому якщо достроково вийшла на пенсію працевлаштуватися, то виплата пенсії їй буде припинена.

Теперішня влада, не зважаючи на зубожілість громадян продовжує проводити свої нелюдські єксперименти над власним наролом.

Страховий стаж, необхідний для призначення пенсії, підвищено з 5 до 15 років. Стаж, необхідний для призначення мінімальної пенсії за віком, буде підвищений для чоловіків з 25 до 35 років, для жінок - з 20 до 30 років.

Більшість «спеціальних пенсій» чоловіки зможуть отримати по досягненню 62 років, а жінки - з віку, зазначеного вище.

Для інвалідів старше 32 років вимоги до наявності пенсійного стажу також підвищуються. Якщо раніше після досягнення цього віку їм достатньо було мати 5 років стажу, то тепер необхідний 15-річний для отримання пенсії по інвалідності.

Максимальний розмір пенсії обмежений 10 прожитковими мінімумами для непрацездатних осіб (на сьогодні це 7640 гривень). Правда, при цьому держслужбовцям, народним депутатам, суддям пенсія як і раніше будуть призначатися в розмірі 80% їхньої заробітної плати.

Нагадаємо, що Закон про пенсійну реформу був прийнятий ще 7 липня 2011 року. Але через те, що народні депутати пропустили поправку народного депутата Арсенія Яценюка, що передбачає перерахунок пенсії для деяких пенсіонерів на підставі середньої зарплати 2009 року, а також інших небажаних для провладної коаліції норм, в документ були внесені поправки. Тимошенко БЮТ
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Додатково по категорії

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 29

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61