ВО "Батьківщина" » Події » Юлія Тимошенко має бути звільнена з-під варти

Юлія Тимошенко має бути звільнена з-під варти

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 4899;  
  • Дата: 27-09-2011, 16:31;  
Юлія Тимошенко має бути звільнена з-під вартиЮлію Тимошенко сьогодні мають випустити з-під варти.

Таку думку висловив адвокат Юрій Сухов перед початком судового засідання у справі Тимошенко.

«За ці два тижні перерви не тільки ми, захисники, але й світова спільнота, всі, хто цікавиться справою, зрозуміли, що жодних підстав твердити про наявність в діях Юлії Тимошенко будь-якого складу злочину немає, справа має бути закрита, а Юлія Тимошенко має бути звільнена сьогодні з-під варти», - заявив адвокат Сухов.

Він вислови сподівання, що сьогодні Печерський суд відновить судове слідство, в першу чергу розглянувши клопотання про зміну запобіжного заходу, а потім або проведе дебати і винесе виправдальний вирок, або закриє справу.

Водночас адвокат Сергій Власенко зазначив, що ця справа повністю залежить від волі президента України.

«Яке рішення прийняв Віктор Янукович - стане відомо через годину-дві і буде абсолютно зрозуміло, чи піде Україна по європейському цивілізованому шляху розвитку, чи залишиться в тому стані "демократії", в якому вона перебувала до сьогоднішнього дня", - додав Власенко.

"За два тижні перерви в засіданні Печерського райсуду захист нарешті отримала можливість більш-менш докладно ознайомитися з матеріалами справи. При цьому ми побачили, що в матеріалах справи відсутній документ, підписання якого інкримінують Тимошенко. Директив, з її оригінальним підписом, не існує. Те є директиви факсиміле, а не зрозуміло куди подівся оригінал. Оригінал не досліджувався, хоча в матеріалах справи лежать нібито оригінальні підписи Тимошенко. Тобто, експерт вже повинен йти у в'язницю ... Не може експерт відрізнити факсиміле від живої підпису і він зобов'язаний був зробити графологічну експертизу і написати, що на даному документі стоїть відбиток факсиміле, а він написав, що це її власноручний підпис. Експерт зробив помилку для першого класу ... Економічні експертизи, на які спиралася прокуратура, також сумнівні, тому що, зіставивши час, ми виявили, що дві експертизи проводилися одночасно за одним і тим же документів, тобто це означає, що ці документи повинні були возити з однієї будівлі в іншу ... а по одним і тим же документів може проводитися тільки одна експертиза, а не дві, що вже свідчить про те, що хтось ... не зовсім точно написав якісь висновки в експертизі. Плюс ми, знайшли в матеріалах справи акт КРУ і довідку самого "Нафтогазу" ... де написано, що в частині збитку, частини витрат на транспортування газу в 2009 р. не було, а ця діяльність була для НАК "Нафтогаз" прибутковою. Тобто ... фактично повністю ламається схема звинувачення Тимошенко ", - сказав Власенко. БЮТ Тимошенко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61