ВО "Батьківщина" » Події » Микола Томенко відвідав Кіровоград.

Микола Томенко відвідав Кіровоград.

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 4673;  
  • Дата: 17-04-2011, 16:06;  
Микола Томенко відвідав Кіровоград.У четвер, перебуваючи у Кіровограді, Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко зустрівся зі студентами та викладачами Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка, яким презентував книгу М.Чалого «Життя і твори Тараса Шевченка», видану за підтримки його Фонду до річниці з дня народження Кобзаря.

Під час зустрічі, говорячи про заходи, які будуть відбуватися з нагоди вшанування 150 річниці перепоховання Тараса Шевченка в Україні, Микола Томенко повідомив, що, зокрема18-22 травня 2011 року запланована поїздка «Останній шлях Т.Г.Шевченка» за маршрутом Санкт-Петербург – Канів, присвячена життю та творчості Тараса Шевченка. Микола Томенко розповів, що цей захід проводиться за ініціативи Міжпарламентської асамблеї держав-учасниць СНД.В ході поїздки делегація прослідує тим маршрутом, яким у 1841 році проїхала траурна процесія з тілом поета, повертаючись на Україну. Зокрема, шлях делегації проходитиме через Санкт-Петербург, Твер, Москву, Тулу, Орел. На території України делегація візьме участь у мітингах-реквіємах у Глухові та Батурині. А 21 травня, після відвідання Ніжина, делегація прибуде до Києва, де буде проведений молебень у Церкві Різдва Христового, що на Подолі в Києві. 22 травня делегація вирушить у Канів, де візьме участь у поминальних заходах та мітингу-реквіємі на могилі Тараса Шевченка на Чернечій горі.

Окрім того, Віце-спікер розповів, що його Фонд спільно з відомими громадськими діячами теж проводитиме низку акцій. Зокрема, протягом того тижня, коли процесія з тілом Тараса Шевченка долала шлях з Петербурга до Канева (18-22 травня), на Радіо «Ера» звучатимуть твори Кобзаря у виконанні відомих українців. Тимошенко Тимошенко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.


Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61