ВО "Батьківщина" » Партія » Тимошенко » Стан здоров'я Юлії Тимошенко погіршився.

Стан здоров'я Юлії Тимошенко погіршився.

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 5269;  
  • Дата: 19-08-2011, 09:20;  
Стан здоров'я Юлії Тимошенко погіршився.Головуючий у судовому процесі з розгляду справи Юлії Тимошенко суддя Печерського районного суду Родіон Кірєєв оголосив перерву у судовому засіданні до 22 серпня у зв’язку з погіршенням стану здоров'я Юлії Тимошенко.

"Суд зробив перерву до понеділка до 09:30. Ця перерва необхідна для того, щоб провести медичний огляд Юлії Володимирівни Тимошенко. Лікаря її особистого, на виклику якого вона наполягає, не допустили. Відповідну заяву ми вчора давала, щоб допустили лікаря. Станом на сьогодні відповіді від суду немає", - сказав захисник Юлії Тимошенко Юрій Сухов після судового засідання.

"Якщо буде проведено обстеження, то за результатами буде зроблено висновок, чи може вона брати участь надалі в судовому засіданні. Наразі Юлія Володимирівна наполягає на тому, щоб питання її здоров'я не стало предметом для спекуляцій у судовому засіданні", - додав він.

Адвокат заявив, що сторона захисту наполягає на тому, щоб сімейний лікар Юлії Тимошенко взяв у неї кров на аналізи для встановлення причин погіршення стану здоров'я. "Треба, щоб сімейний лікар Юлії Володимирівни просто взяв кров на аналізи, оскільки він протягом 10 років постійно спостерігає за станом її здоров'я, щоб він визначив, що відбувається, оскільки є якісь процеси, які, як мінімум, не відомі", - зазначив він.

На запитання журналістів, які саме симптоми у Юлії Тимошенко, Юрій Сухов вказав на загальний поганий стан, "вони не може визначити, такого раніше не було в неї". "Що відбувається з її організмом, вона конкретно не може сказати, їй погано – і все", - додав він.

До речі, сьогодні до Печерського районного суду на прохання народних депутатів прибув особистий лікар Юлії Тимошенко, але суддя заборонив йому побачення з підсудною і під час судового засідання, і після його завершення.

Після закінчення судового засідання Юлія Тимошенко попрощалася з усіма присутніми в залі: "Бувайте, мої рідні, щасливо! До понеділка!". Вибори БЮТ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61