ВО "Батьківщина" » Партія » Шустік » Вкрадене право на захист

Вкрадене право на захист

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 4620;  
  • Дата: 16-08-2011, 11:48;  
Вкрадене право на захистАрешт Юлії Тимошенко сколихнув всю міжнародну спільноту, шпальти іноземних газет друкують страшні новини про Україну. Світові лідери засуджують «згортання» демократії і вимагають негайного звільнення Лідера Опозиції. Вона стала жертвою політичної розправи. Це зрозуміло кожній, навіть далекій від політики людині.

Юлію Володимирівну взяли під варту прямо у залі суду. Зрозуміло, що правових підстав у такому рішенні шукати годі. Суд безпідставно змінив запобіжний захід. Адже Ю.В. Тимошенко не ухилялася від суду, не перешкоджала встановленню істини у справі і була присутня на кожному судовому засіданні! Її арешт – це політичне рішення. Вони впевнено виконують своє надзавдання по «нейтралізації» політичного опонента.

З самого початку було зрозуміло, що судова справа над екс-прем’єр-міністром України не має нічого спільного із справедливим судом.

Першим кроком порушення прав Юлії Володимирівни стало обмеження строків ознайомлення з кримінальною справою. Спеціально для опозиції, більшість внесла відповідні зміни до Кримінально-процесуального кодексу. Сьогодні ця норма активно практикується.

Ю.В. Тимошенко та її захисникам дали лише тиждень для ознайомлення з 16 томами кримінальної справи! А далі адвокати мали практикуватися в скорочитанні – оди-два дні на всі 5 тисяч сторінок. Хіба можна організувати належний захист, якщо немає можливості прочитати, не те, щоб проаналізувати матеріали справи? При цьому з червня судові засідання проводяться практично кожен день, з ранку і до ночі. Таким чином суддя забезпечив конституційний принцип – право на захист.

Разом з тим, виникає запитання: «А коли суддя Р.Кірєєв розглядає інші судові справі, визначені йому автоматизованою системою»?

Такі судові експерименти безумовно стануть предметом вивчення Європейського суду з прав людини. В Європейській конвенції прямо зазначено, що кожен, кого обвинувачено у вчиненні кримінального правопорушення, щонайменше має право мати достатньо часу і можливостей для підготовки свого захисту. Крім того, Європейська конвенція про захист прав людини і основоположних свобод гарантує право на справедливий судовий розгляд.

Вірний слуга Президента вкрав в Юлії Тимошенко найцінніше – свободу і право на захист.

На кожному етапі судового процесу суддя порушує Конституцію і кримінально-процесуальний закон – не допускає захисників до участі у справі, безпідставно видаляє підсудну і її адвокатів з зали суду, зачитує обвинувальний висновок без сторони захисту, не дає часу і можливості ознайомитися зі справою, видає злочинні накази про видалення із зали суду народних депутатів, журналістів, і нарешті - безпідставно змінює запобіжний захід Тимошенко. Це є ні що інше, як порушення присяги судді.

Порушення права на захист, яке безкарно дозволяє собі суддя, є злочином, за який наступає відповідальність, передбачена статтею 374 ККУ, "Порушення права на захист". За таке беззаконня потрібно притягати до кримінальної відповідальності самого Р.Кірєєва, але добросовісні прокурори не поспішають це робити. Їм необхідно довести до завершення усі справи проти екс-прем’єра. Хоча з кожним днем вони розсипаються одна за одною.

Судовий процес над Юлією Тимошенко показав, що в Україні повністю відсутнє верховенство права.

Запроваджена рік тому псевдореформа правосуддя дала служителям Феміди надзвичайні права та привілеї, а «телефонне право» при прийнятті рішень стало основним правилом українського суду.

Печерне судилище над Тимошенко наочно показало, що суд може бути замовним, політичним, а суддя — підставною фігурою. Важко навіть уявити, що переживають пересічні українці, які потрапляють у подібну правову ситуацію у суді і наодинці боряться з системою. На жаль, нині це є типовим явищем.

В умовах тотальної корумпованості діючої влади простим людям стало надзвичайно важко відстоювати свої права. Без незалежних, професійних адвокатів просто неможливо вистояти перед авторитарним катком.

Незаконний арешт Юлії Тимошенко став останнім цвяхом в труні української Феміди. Влада плюнула в очі 12 мільйонам українцям, які голосували за Юлю - Президента.

Юлія Тимошенко – єдина людина в Україні, яку дійсно боїться кримінальна диктатура. Вона стала головною перешкодою до запровадження владою антиконституційних реформ.

Позбавившись лідера Опозиції, влада зможе провести парламентські вибори – 2012 в ручному режимі. Відповідний проект виборчого законодавства вже підготували. Тепер їм залишається перетворити Україну на Зону, в якій будуть сидіти опоненти і опозиція.

Чи хочемо ми таке майбутнє для своїх дітей? Думаю ні! Тоді потрібно захищати свої права разом! В єдності сила, розум, любов і перемога!

Народний депутат України, член фракції «БЮТ-Батьківщина» Олена Шустік

Джерело БЮТ Тимошенко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61