ВО "Батьківщина" » Партія » Відкриття сайту Світловодської міської партійної організації Всеукраїнського Об’єднання «Батьківщина».

Відкриття сайту Світловодської міської партійної організації Всеукраїнського Об’єднання «Батьківщина».

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 5079;  
  • Дата: 16-04-2011, 23:36;  
Щиро вітаємо вас на сайті Світловодської міської партійної організації Всеукраїнського Об’єднання «Батьківщина»

Відкриття сайту Світловодської міської партійної організації Всеукраїнського Об’єднання «Батьківщина».Партія ВО «Батьківщина»
створювалась і стоїть на засадах становлення в Україні демократичних цінностей, на прагненні до побудови громадянського суспільства, на устремлінні до творення справедливого суспільства в Україні. Всі свої дії і всі свої сили, члени партії ВО «Батьківщина» постійно спрямовують на досягнення цих цілей.

В наш час, коли в Україні значна більшість громадян поставлена на межу виживання, коли скрізь панують корупція, беззаконня, несправедливість по відношенню до простих громадян, коли бідні стають, кожен день, ще бідніше, а купка олігархів збільшують свої мільярдні статки в рази, коли суди перетворились в заклади відстоювання прав лише багатіїв, що можуть красти мільярдами, в той час коли простого громадянина можуть засудити за дрібницю, коли в правоохоронних органах забули що вони охороняють, право або інтереси можновладців, ВО «Батьківщина» ні на мить не припиняє свою боротьбу за відновлення справедливого, чесного, заможного життя громадян України. ВО «Батьківщина» завжди користувалась гаслом – «Справедливість є! За неї варто боротись!»

Сайт Світловодської міської партійної організації Всеукраїнського Об’єднання «Батьківщина» був створений задля поширення інформації про стан речей в суспільно-політичному житті як країни так і Кіровоградщини, а на сам перед нашого рідного міста – Світловодська. Також на сайті ви зможете дізнатись про структуру, історію ВО «Батьківщина», переглянути інформацію про поточні заходи, що проводить ВО «Батьківщина» як на місцевому так і на загальнонаціональному рівні, дізнатися про діяльність лідерів партії. Безпосередньо з сайту ви можете поставити своє питання, або надіслати запит електронною поштою до громадської приймальні Світловодської міської партійної організації ВО «Батьківщина».

Якщо ви небайдужі до ситуації, що склалася в Україні, до подій у Світловодську і поділяєте погляди партії ВО «Батьківщина» - у вас є можливість висловитись прямо зі сторінок нашого сайту. Ви можете своє бачення на поточні події викласти в листі (статті), який надіслати нам для розміщення на сайті.

Якщо ви бажаєте брати активну участь у суспільно-політичному житті міста, боротись з несправедливістю, відстоювати громадянські права і свободи громади міста, ставайте поряд з нами, приєднуйтесь до нашої великої дружньої сім’ї, звертайтесь до центрального офісу Світловодської міської партійної організації ВО «Батьківщина». Разом, на засадах взаємопідтримки ми зможемо прискорити подолання тих негараздів, які принесла нинішня влада Україні.
Якщо ви бажаєте висловити своє бачення подій, що відбуваються суспільно-політичному житті, на сторінках сайту - звертайтесь до адміністрації сайту за допомогою зворотнього зв'язку. Вибори Тимошенко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61