ВО "Батьківщина" » Події » Події в Україні » МЗС перетворилося на агітаційний орган правлячого режиму

МЗС перетворилося на агітаційний орган правлячого режиму

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 4552;  
  • Дата: 9-08-2011, 18:02;  
МЗС перетворилося на агітаційний орган правлячого режимуЗаступник голови партії "Батьківщина", колишній віце-прем‘єр-міністр України Григорій Немиря обурений сьогоднішніми висловлюваннями МЗС України щодо нібито спекулювання з боку опозиції темою можливого зриву переговорів про ратифікацію угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

"Міністерство закордонних справ перетворилося з дипломатичного відомства на міжнародний департамент Партії регіонів. МЗС намагається виправдати те, що не можна виправдати. Не можна говорити про дотримання демократичних принципів і прав людини, порушуючи їх на кожному кроці", - заявив Григорій Немиря.

Коментуючи заяву речника МЗС України про роз'яснювальну роботу, яку Міністерство веде з представниками іноземних дипломатичних відомств відносно ходу судового процесу над Юлією Тимошенко, заступник голови "Батьківщини" зазначив: "Це свідчення, як мінімум, некомпетентності, скоріш за все – свідомого перекручування фактів і реальності на догоду правлячому режиму".

"На жаль, чиновники МЗС і, в першу чергу, Міністр закордонних справ потурають перетворенню МЗС з дипломатичного органу на пропагандистсько-агітаційний орган правлячого режиму", - резюмував Григорій Немиря.

У свою чергу, прес-служба заступник голови партії "Батьківщина" заявила, що сьогоднішні висловлювання МЗС не викликають нічого, крім обурення. "У зв’язку з цим виникає цілком логічне запитання до МЗС України: чи вважає МЗС частиною "нахабної" атаки опозиції наступні висловлювання Міністра закордонних справ Швеції Карла Більдта в опублікованій ним сьогодні в статті "Судовий процес проти Тимошенко та майбутнє України"?" – йдеться в повідомленні.

Прес-служба Григорія Немирі наводить цитати з цієї статті.

"Немає жодних сумнівів, що ганебний спектакль, яким є судовий процес проти колишнього прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко, та її нещодавній арешт за звинуваченнями у неповазі до суду, завдають величезної шкоди її країні.

Верховенство права повинно застосовуватись до всіх. Крім того, мало хто вірить, що звинувачення проти Тимошенко мали б хоча б найменший шанс бути підтриманими у будь-якому суді в країнах Заходу. Все це схоже на політично-скеровану спробу Януковича і його прихильників позбавитись сильного суперника напередодні наступних виборів.

Разом з іншими аналогічними справами ці судові процеси викликають серйозні запитання щодо судової системи України та її правоохоронних органів. Поки що вони є найчіткішим показником того, що, попри запевнення уряду Януковича, Україна розвивається у неправильному напрямку.

Переговори щодо угоди про асоціацію з ЄС необхідно продовжити, адже це є питанням стратегічного значення для Європи. Але наступні кроки неминуче залежатимуть від відданості України цінностям та принципам, які лежать в основі європейської інтеграції. Якщо дивні сцени, свідками яких ми є сьогодні у Києві, триватимуть, навіть найближчим друзям України буде складно знайти причини для поглиблення відносин.

… якщо Україна хоче продовжувати свій шлях до ЄС, вона повинна зрозуміти, що верховенство права є передумовою реальної інтеграції. Уряд Януковича повинен критично переглянути свою поведінку.

Тому питання про майбутнє України залишається відкритим. Це – велика країна, яка заслуговує на безпечне та заможне майбутнє, як члена європейської родини. Показове судилище Юлії Тимошенко, на жаль, загрожує перетворити країну на далекого родича".

Карл Більдт, міністр закордонних справ Швеції Вибори Сергій Василюк

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.


Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61