ВО "Батьківщина" » Партія » Батьківщина молода » "Батьківщина молода" розпочала безстрокову акцію протесту під Лук'янівським СІЗО

"Батьківщина молода" розпочала безстрокову акцію протесту під Лук'янівським СІЗО

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 5180;  
  • Дата: 7-08-2011, 13:53;  
"Батьківщина молода" розпочала безстрокову акцію протесту під Лук'янівським СІЗОВМГО «Батьківщина молода» заявляє, що сьогодні вночі «Беркут» штурмуватиме мирний мітинг протесту під Лук’янівським СІЗО.

Про це повідомили в прес-службі ВМГО «Батьківщина молода» з посиланням на джерело в правоохоронних органах.

«У зв’язку з цим народний депутат, лідер «Батьківщини молодої» Євген СУСЛОВ та ще кілька народних депутатів прийняли рішення вночі перебувати в наметі - громадській приймальні», - зазначили в пресс-службі.

«Батьківщина молода» закликає всіх громадян зібратися завтра о 10.00 на мирний мітинг під Лук’янівським СІЗО для підтримки Юлії ТИМОШЕНКО.

Сьогодні ВМГО «Батьківщина молода» розпочала безстрокову акцію протесту проти арешту Ю.ТИМОШЕНКО під Лук’янівським СІЗО. У протестній акції беруть участь близько 100 людей.

Представники «Батьківщини молодої» повідомили, що 16:30 спецпідрозділ «Беркут» здійснив силовий напад на мітингувальників та зніс намет - громадську приймальню Миколи ТОМЕНКА. На даний момент мітингувальники оточили намет-приймальню Є.СУСЛОВА і охороняють його.

«Батьківщина молода» закликає всі молодіжні організації України об’єднатися в боротьбі за справедливість

Правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Батьківщина молода» звертається із закликом до всіх молодіжних організацій України, студентських рад та профспілок об’єднатися навколо боротьби за справедливість.

Про це повідомляє прес-служба організації.

«Сьогодні у всіх нас вкрали майбутнє, повернувши Україну на рейки беззаконня, вкравши в держави право на перспективу. Саме нам, молоді України, якій жити й будувати цю державу, настав час висловитися: ми проти відвертого й цинічного нехтування законодавством на догоду дрібним політичним амбіціям», - наголошується у заяві.

«Арешт Юлії Тимошенко – лідера української опозиції – крах не тільки режиму Януковича, а й жирна крапка у справі євроінтеграції. Соціологічні дослідження показують, що більше ніж половина молодих громадян України радо б виїхали жити закордон, якби мали таку можливість. Нині час не просто нарікати на важке життя, а й хвилина, коли всі мають об’єднатися в боротьбі за справедливість та шанс на гідне майбутнє в демократичній державі», - йдеться в заклику ВМГО «Батьківщина молода».

Народний депутат України, лідер ВМГО «Батьківщина молода» Євген Суслов також звернувся із закликом до молодіжних громадських організацій створити на правах рівності й партнерства оперативний штаб протидії режиму й беззаконню. Штаб буде створено як на всеукраїнському рівні, так і на рівні областей та великих міст. БЮТ #a#Турчинов

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 29

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61