ВО "Батьківщина" » Події » В Україні можна арештувати більшість громадян?

В Україні можна арештувати більшість громадян?

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 5039;  
  • Дата: 7-08-2011, 13:44;  
В Україні можна арештувати більшість громадян?Микола Томенко: Через так званий судовий «прецедент Азарова» в Україні можна заарештувати більше половини населення

Заступник Голови Верховної Ради, один з лідерів партії «Батьківщина» Микола Томенко вважає, що в судовому процесі над Юлією Тимошенко створений небезпечний прецедент, який можна умовно назвати «прецедентом Азарова»: коли незадоволення державної посадової особи (Прем’єр-міністр України) і політика (голова Партії регіонів) тим, як поводила себе Юлія Тимошенко (яка розповідала про неефективну діяльність М.Азарова та на її думку корупційні дії, які мали місце під час попередньої діяльності його та його родини) вилилося в рішення представника прокуратури та судді щодо арешту.

«Це, очевидно, ввійде в судову практику з умовною назвою «прецедент Аазарова», оскільки насправді тональність таких політичних дискусій характеризує всі дискусії у Верховній Раді, політичні ток-шоу та все нинішнє українське політичне життя», - зазначив Микола Томенко.

Більше того, Віце-спікер нагадав, що, згідно з останніх соціологічних досліджень, в такій тональності про діяльність Прем’єр-міністра М.Азарова та уряду Азарова висловлюється більшість громадян України.

«За логікою такі критичні і жорсткі висловлювання щодо діяльності Прем’єр-міністра є достатньої умовою щоби заарештувати більше половини населення країни», - підсумував він.

Тому Микола Томенко назвав неприпустимим використовувати правоохоронні органи «з метою захисту та підтримки одного політика, який знаходиться при владі, через арешт іншого, який знаходиться в опозиції».

«Демократія не придумала іншого шляху, як вибори, де суспільство повинно визначити хто на даний момент кращий або гірший політик; кому воно довіряє більше або менше», - наголосив Микола Томенко.

Віце-спікер переконаний, що сьогодні ця помилка повинна бути виправлена, бо в іншому разі цей прецедент буде використовуватися у всій судовій системі не лише по відношенню до Юлії Тимошенко, а й до всіх політичних опонентів міністрів, голів обласних та районних адміністрацій тощо. Вибори Тимошенко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61