ВО "Батьківщина" » Події » Лист Дракону

Лист Дракону

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 4794;  
  • Дата: 5-08-2011, 19:31;  
Лист ДраконуКілька представників українського інтелектуального співтовариства звернулися до президента Віктора Януковича з вірнопідданських листом, що містить заклики до ще більш жорсткій боротьбі з корупцією та запевнення у своїй щирій підтримці та відданості.

У людини, що живе на Україну і щодня стикається навіть не з корупційними, а з клептократичною проявами діючої влади, цей текст може викликати хіба що посмішку неудоменную. Досить поцікавитися подробицями отримання діючим президентом прав на його резиденцію в Межигір'ї, його побутом у приватизованому маєток і нехитрими розповідями про своє життя-буття в інтерв'ю журналістам. Досить побачити будівництво вертолітного майданчика в серце паркової зони Києва, дізнатися про вражаючих підприємницьких успіхи сина Януковича, колись скромного стоматолога, щоб зрозуміти: Янукович - це і є корупція.

Втім, шварцевскіе персонажі теж складали листи Дракону, і теж цілком вірнопідданські. І точно також як бургомістр з цієї сумної казки, що оголошував рептилію організатором всіх наших перемог, персонаж з української казки - президентський радник Ганна Герман - оголошує главу держави натхненником всіх наших листів.
Все це не дивує, тому що до подібної моральної атмосфері ми звикли за радянських часів. І поведінка людей, які оголошують себе інтелектуальною елітою, теж не дивує - пристосуванство настільки в'їлося в плоть і кров багатьох попутників влади - будь-якої влади - що стало справжнім мірилом успіху.

Дивує дурість. Більшовики ламали справжніх людей - видатних письменників, акторів, мислителів. Під колективними листами радянського часу коштують чимало підписів людей, чиїми книгами ми досі зачитуємось, чиїми фільмами задивляється, чиєю музикою заслуховує. Хтось із них йшов на співпрацю з владою, переконаний, що в цьому полягає його місія з порятунку культури, хтось елементарно боявся за своє життя і життя своїх близьких. Між іншим, моральними авторитетами для нас залишилися не ці люди, а ті, хто не підписував або підписував зовсім інші листи. Історичний бій виграли люди порядні і незламані, але доя сучасників, поза всяким сумнівом, було важливо думку шановних підписантів вірнопідданських послань ...

Але зараз, зараз! Адже люди, що підписують продиктовані понад заклики, просто знищують свої репутації та компрометують владу - але нічого нікому не доводять! Ну ось яке має значення, що група товаришів опублікувала в "Новій газеті" Смешнючая лист із закликом до дорогого Дмитру Анатолійовичу умовити найдорожчого Володимира Володимировича не заважати балотуватися видатному реформатору і з поясненням російським громадянам, що у них, виявляється є вибір. І цей вибір - проголосувати за того, кого призначать, ось тільки краще, щоб це був Медведєв. Сміх, та й годі!

Люди дожили до сивого волосся, а так нічого і не зрозуміли в самому сенсі свободи, щиро переконані, що свобода - це коли пан хороший, коли він б'є по хамській пиці не бунчуком, а Айпад. Або коли інша група товаришів звертається до ватажка клептократичною клану з вдячністю, що той так чудово бореться з корупцією. Що, хтось повірив в цю боротьбу або у щирість позиції підписали? Люди знизали плечима і розійшлися - від підписали подалі.

Але пострадянської влади шалено хочеться жити у віртуальному Радянському Союзі. Хочеться, щоб вірили їй і тим, кого вона зводить у розряд моральних авторитетів. Хочеться, щоб підпис збрехавши щось значила. Хочеться надихати і красти одночасно. І про те, що авторитетами для суспільства залишаються ті, хто не підписує, ці втратили відчуття моральності люди навіть не підозрюють.

Віталій Портніков БЮТ Кальченко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61