ВО "Батьківщина" » Події » Події в Україні » Від верстата - в труну

Від верстата - в труну

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 5646;  
  • Дата: 30-07-2011, 11:11;  
Від верстата - в трунуПредставляючи в парламенті проект своєї пенсійної недореформи, великий чарівник віце-прем'єр Сергій Тігіпко та панове з Партії регіонів розповідали пересічним українцям дивовижні речі. Мовляв, це вимушений крок, але незабаром всіх без винятку пенсіонерів очікує невимовне благоденство. І головне: українська пенсійна реформа - «найгуманніша в Європі»! Мовляв, вся Європа йде по шляху підвищення пенсійного віку, і не до якихось там 62 років, як в Україну, а до 65, а то і 67 років! На цьому тлі наш уряд-де займається чи не благодійністю по відношенню до своїх громадян.

Все пізнається в порівнянні. Пани від влади так довго розповідали українцям байки про «європейський досвід», що дехто навіть почав вірити цій відвертій маячні. Але ж у цій темі дуже легко розставити всі крапки над «i», просто порівнявши, як йдуть справи у них (в європейських країнах, як відомо, основні дебати з реформи пройшли на початку нинішнього року, зараз вже проводяться законодавчі заходи), а як у нас.

Говорячи про гуманність, можна порівняти основні показники, що характеризують суть пенсійного забезпечення. Пропонуємо самий простий підхід до оцінки дії системи: порівняйте пенсійний вік і середню тривалість життя в окремій країні. Це дасть нам середній показник - скільки саме років вийшов на заслужений відпочинок громадянин може їм насолоджуватися. А заодно порівняємо середній розмір пенсій у нас і в деяких європейських державах. Останнє видається цілком коректним: в Україні, як відомо, ціни на товари першої необхідності, перш за все продовольство, за нинішньої влади «успішно» досягли європейського рівня, а де й «вдало» подолали його, демонструючи тенденцію до подальшого зростання (чим вже ніяк не може похвалитися розмір допомоги по старості).

Отже, коротко проаналізуємо стан справ у деяких країнах, на які рівняються нинішні українські горе-реформатори. При складанні збірки використані різні джерела: офіційний сайт ЦРУ, дані Світового банку в рейтингу «Показники світового розвитку», інформація російського недержавного пенсійного фонду «Алмазна осінь». Пенсії вказуємо в доларах США. Всі дані 2010-2011 років.

НІМЕЧЧИНА
Пенсійний вік. На даний момент пенсійний вік в Німеччині загальний для чоловіків і жінок - 65 років. Однак, згідно з прийнятим нещодавно законом, з 2012 року він збільшений до 67 років.
Тривалість життя. У середньому, за різними статистичними показниками 2010-2011 рр.., Німці живуть від 79,3 до 79,9 років. Тобто більше 79 років.
Середня пенсія складає $ 1200. Якщо німець за все життя не напрацює навіть одного дня трудового стажу, йому все одно гарантовано посібник - мінімум 350 євро, при цьому старому ще й оплачується житло (56 кв. М - норма площі на одну людину) і комунальні послуги.
Разом: після виходу на пенсію середньостатистичний громадянин Німеччини живе ще більше 14 років (після реформи - 12), отримує $ 1200 щомісяця. Німець-дармоїд, не приніс за своє життя користі суспільству і державі ні на гріш, все одно живе розкошуючи, оскільки житло і «комуналку» йому оплачує держава, яка до того ж дає непогані за українськими мірками гроші на проживання.

ФРАНЦІЯ
Пенсійний вік. Пенсійна реформа минулого року «порвала» Францію. Всю осінь 2010-го країна була буквально паралізована страйками. Йшлося про збільшення пенсійного віку з 60 до 62 років.
Тривалість життя француза - від 80,6 до 80,98.
Середня пенсія складає близько $ 800. Мінімальна - $ 8400 на рік.
Разом: француз після введення реформи все одно буде насолоджуватися відпочинком пенсійним цілих 18 років, отримуючи при цьому щомісячно $ 800.

ВЕЛИКОБРИТАНІЯ
Пенсійний вік. Англія - моторошна антинародна європейська держава, в якій вважають, що люди повинні лише орати і орати. Такий висновок можна зробити, виходячи зі свіжих фактів: пенсійний вік в цій країні підвищили до 68 років. Реформа так потрясла Британію, що в масових акціях протесту в цьому році взяли участь навіть вчителі, не страйкуючі до того 127 (!) Років.
Тривалість життя англійця перевищує 79 років.
Середня пенсія серед провідних країн Європи теж досить маленька - нещасних $ 700.
Разом: британець після реформи буде жити за пенсіон 11 років, отримуючи при цьому щомісячно $ 700.

ІТАЛІЯ
Пенсійний вік. Підвищення пенсійного віку в Італії стало частиною непопулярних у народі заходів щодо економії бюджетних коштів на загальну суму 25 млрд євро. До 2050 року італійці будуть йти на заслужений відпочинок на три роки пізніше, ніж зараз, - в 68 років чоловіки, а жінки в 63 роки і п'ять місяців. Працюючі і платять податки протягом 35 років чоловіки зможуть вийти на пенсію в 65 років.
Тривалість життя італійця - 80,2 років.
Середня пенсія налічує близько $ 900. Але це в умовах нинішньої післякризової злиднів: мінімальна пенсія в 2008 році становила близько $ 980 на місяць (за сьогоднішнім курсом), середня - $ 1420.
Разом: італієць може нормально прожити на пенсії 12 років, отримуючи при цьому щомісячно $ 900.
До всього цього зауважимо: середня тривалість життя в ЄС складає 78,6 років.
А тепер порівняємо цей досвід, на який нам постійно кивають всякі Тігіпки, з нашої убогої реальністю.

За матеріалами ВВ Вибори Тимошенко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61