ВО "Батьківщина" » Події » Кірєєв показав, як працюють злочинці при владі (відео)

Кірєєв показав, як працюють злочинці при владі (відео)

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 5558;  
  • Дата: 19-07-2011, 11:52;  
Кірєєв показав, як працюють злочинці при владі (відео)
Лідер партії "Батьківщина", екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко переконана, що усунення її захисника Сергія Власенка було спланованою акцією влади.

"Перше, що вони зробили – це по заздалегідь написаному плану, а з цим, я думаю, пан Кірєєв і прийшов сьогодні в процес, вони видалили з судового процесу до його закінчення мого захисника Сергія Власенка. Причому, якщо мене на день видаляли із зали суду за те, що я не встаю перед цією мафією в мантіях, то Сергія Власенка видалили за те, що він стояв і не хотів сісти тоді, коли його незаконно позбавляли слова", - сказала Юлія Тимошенко журналістам після судового засідання.

За її словами, це свідчить про головне завдання суду, яке полягає в позбавленні права на якісний і ефективний захист. "Саме тому видалили Сергія Власенка", - додала вона.

Юлія Тимошенко також звернула увагу на те, що сьогоднішнє судове засідання відбувалося у закритому режимі. "Саме так працюють злочинці при владі. Саме так вони хочуть чинити свої неправосудні, незаконні дії. Тобто в темряві, без прозорості процесу", - зазначила екс-прем'єр.

"Суддя відмовився поновити пряму трансляцію судового процесу, незважаючи на те, що ніяких свідків ніхто ні на сьогодні, ні наступні дні не викликав", - заявила Юлія Тимошенко.

Як відомо, сьогодні головуючий у судовому засіданні з розгляду кримінальної справи, порушеної стосовно Юлії Тимошенко, суддя Родіон Кірєєв оголосив про усунення захисника екс-прем'єра Сергія Власенка від участі у процесі. Перед цим Сергій Власенко тричі вимагав від головуючого у судовому засіданні судді Родіона Кірєєва розглянути заяву про залучення до справи чотирьох нових захисників, однак суддя проігнорував його дії.

"Маріонетка Кірєєв виконав заздалегідь сплановану провокацію та усунув від участі у справі Сергія Власенка", - написала Юлія Тимошенко згодом на своїй сторінці у Twitter.

Що стосується прямої трансляції, то сьогодні захисник Юлії Тимошенко Олександр Плахотнюк звернувся до суду з клопотанням про її відновлення до початку допиту свідків. "На роздуми про дозвіл публічності процесу у судді пішло 2 хвилини 43 секунди. Відмовив. Для Януковича публічність цього судилища – вирок", - прокоментувала рішення суду Юлія Тимошенко.Джерело Тимошенко #a#Турчинов

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61