ВО "Батьківщина" » Події » Депутати БЮТ звернуться до ГПУ притягнути до кримінальної відповідальності суддю Кірєєва (+ВІДЕО)

Депутати БЮТ звернуться до ГПУ притягнути до кримінальної відповідальності суддю Кірєєва (+ВІДЕО)

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 5514;  
  • Дата: 15-07-2011, 15:27;  
Депутати БЮТ звернуться до ГПУ притягнути до кримінальної відповідальності суддю Кірєєва (+ВІДЕО)Депутати БЮТ сьогодні звернуться із заявою до Генеральної прокуратури України щодо притягнення до кримінальної відповідальності судді Кірєєва у зв’язку з грубим порушенням норм Кримінально-процесуального кодексу.

Про це журналістам на брифінгу повідомив народний депутат України, Член фракції «БЮТ-Батьківщина» Сергій Подгорний.

За його словами, у депутатів увірвався терпець через події, які відбуваються у Печерському суді, зокрема, через грубе ставлення до них та застосування фізичної сили: «Ми змушені зробити заяву-звернення до Генеральної прокуратури України про той злочин, який відбувається у цьому залі».

Як запевнив С. Подгорний, вже сьогодні така заява буде передана до ГПУ, у якій депутати БЮТ проінформують Генпрокурора про те, що з самого початку судового процесу над Юлією Тимошенко у залі Печерського суду відбувається грубе порушення законодавства та здійснюється злочин: «Всі клопотання, які подає сторона захисту, про те, що справа є надуманою, шита білими нитками, відхиляються без будь-якої аргументації. По-друге, головуючий немає ніякого досвіду, а може й навмисно так підготовлений Адміністрацією президента, для того, щоб повністю ігнорувати Кримінально-процесуальний кодекс», - заявив народний депутат.

Зокрема, Подгорний, як приклад порушення КПК з боку судді Кірєєва навів той факт, що суддя систематично видаляє із зали суду людей посилаючись на статтю 272 КПК. Однак, за словами депутата, ця стаття передбачає, що видалити з залу головуючий має право лише учасників процесу: захисників, прокурорів, позивачів, обвинуваченого.

За словами народного депутата, щодо інших осіб, присутніх на процесі, діє інша норма: «за непідкорення розпоряджень головуючого або порушення порядку під час судового засідання, громадяни несуть відповідальність за частиною першою статті 185 Кодексу України про адміністративні правопорушення згідно з якою найбільше що може бути застосовано до громадянина – це штраф. І тому, головуючий мав діяти в рамках цієї статті, а не грубо порушувати права громадян".

Коментуючи сьогоднішнє рішення судді Кірєєва про видалення з залу Юлії Тимошенко, Подгорний заявив, що суддя грубо порушив статтю 262 КПК згідно з якою процес не може проходити за відсутності обвинуваченого.

Депутат також звернув увагу на той факт, що зачитування обвинувачуваного висновку без Тимошенко та її захисту є неприпустимим.

За його словами наступною дією головуючого мають бути запитання до захисту і обвинуваченої про те чи розуміють вони цей висновок: «Як вони можуть розуміти якщо вони не слухали»?

Окрім того Подгорний нагадав про Закон «Про статус народного депутата України» згідно з яким народний депутат, як представник влади, у разі порушення прав та свобод людей, має право на місці вимагати негайного припинення таких порушень.

За словами Подгорного, депутати-члени фракції БЮТ, спостерігаючи за грубими порушення прав громадян у суді, діяли в рамках повноважень наділених зазначеним законом.
Тимошенко Олена Шустік

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61