ВО "Батьківщина" » Події » Американські юристи визнали політичною "газову" справу проти Юлії Тимошенко

Американські юристи визнали політичною "газову" справу проти Юлії Тимошенко

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 5221;  
  • Дата: 13-07-2011, 14:00;  
Американські юристи визнали політичною "газову" справу проти Юлії ТимошенкоЗахисник Сергій Власенко заявляє, що згідно з попередніми висновками американської юридичної компанії Covington & Burling LLP кримінальна справа, порушена проти Юлії Тимошенко щодо газових угод 2009 року, визнана політично обумовленою.

"Юристи Covington & Burling зазначають, що обвинувачення у газовій справі Юлії Тимошенко не ґрунтуються на фактичних обставинах та є сумнівними з юридичної точки зору", - сказав Сергій Власенко сьогодні на прес-конференції.

За його словами, у попередніх висновках американської компанії за результатами аналізу фактів, викладених у обвинуваченні Юлії Тимошенко наголошується також на сумнівності методології Генеральної прокуратури з обрахування збитків, які нібито було нанесено внаслідок підписання в 2009 році газової угоди з Росією.

Захисник Юлії Тимошенко зазначив, що американські юристи також звертають увагу на відмову Генеральної прокуратури залучити до справи результати аудиту, проведеного на замовлення НАК "Нафтогаз України" міжнародною компанією Ernst & Young.

"Роблячи узагальнений висновок щодо обвинувачень Юлії Тимошенко, міжнародна незалежна юридична компанія з бездоганною репутацією Covington & Burling абсолютно чітко зазначає, що немає жодного юридичного підґрунтя для продовження переслідування Юлії Тимошенко. Аналогічно до обвинувачень, які висувалися щодо використання кіотських грошей та закупівлі автомобілів для сільської медицини, звинувачення має абсолютно чітке політичне підґрунтя, з юридичними обвинуваченнями не мають нічого спільного", - заявив Сергій Власенко.

За його словами, звіт та доповідь юридичної компанії Covington & Burling LLP будуть оформлені у вигляді відповідних клопотань для наступних судових засідань з розгляду кримінальної справи Юлії Тимошенко у Печерському районному суді Києва.

Крім того, ці документи будуть надіслані представникам всіх дипломатичних місій, акредитованих в Україні, а також до Єврокомісії та Європейського парламенту, керівництву США та держав Європи.

"Звичайно, висновки Covington & Burling ми будемо використовувати для підготовки матеріалів до Європейського суду з прав людини", - підкреслив Сергій Власенко.БЮТ Вибори

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61