ВО "Батьківщина" » Події » Події в Світловодську » Міжусобиці «регіоналів» у Світловодську

Міжусобиці «регіоналів» у Світловодську

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 5465;  
  • Дата: 11-07-2011, 09:56;  
Недавня поїздка Олександра Шаталова - першого заступника голови облради і одночасно першого заступника керівника обласної організації Партії регіонів - у Світловодськ змусила засовався багатьох, що мають пряме або нехай навіть опосередковане відношення до місцевого політикуму.

Офіційна версія прибуття Шаталова в місто на Дніпрі полягала в тому, щоб розібратися в ситуації, пов'язаної із загрозою закриття декількох шкіл естетичного виховання дітей. А от неофіційна - щоб, так би мовити, розрулити назріле внутрішньопартійний конфлікт. Адже вже не один день у міській раді Світловодська ведеться підпільна війна проти мера, причому своїми ж, «регіоналами».

Кажуть, що очолила бій проти градоначальника Юрія Котенко його соратниця по партквиток Любов Чекаленко (на фото). З грудня минулого року жінка очолює чи не найважливіший комітет міської ради - бюджетний. Саме тому депутати розмірковують, що, швидше за все, конфлікт назрів через власні амбіції жінки. Адже, через деякий час після того, як Юрій Миколайович отримав посвідчення міського голови, станом здоров'я йому довелося піти на лікарняний. У цей час Світловодському фактично управляли три жінки: Валентина Явтенко - перший заступник, Людмила Гетьманець - заступник з ЖКГ та питань діяльності органів виконавчої влади, а також секретар ради Зінаїда Климчук. Відчуваючи свою перевагу перед згаданими чиновницями, пані Чекаленко вирішила швиденько захопити владу в місті. Тим більше, останні, варто відзначити, давали чимало приводів.

Існуючі проблеми в житлово-комунальному господарстві, і не тільки, зіграли їй на руку. А щоб отримати підтримку і серед народних мас, продемонструвати своє занепокоєння станом справ у Світловодську і долями його мешканців, Любов Макарівна частково передислокувала військові дії на сторінки місцевої преси.

Поправляючи своє здоров'я, Юрій Котенко і не припускав, наскільки вперто розхитують під ним крісло, а мас-медіа з задоволенням смакують усілякі проколи його команди. Загалом, до того часу коли діючий мер вийшов з лікарняного, над його іміджем гарненько попрацювали ...

Значна робота проводилася і з депутатським корпусом, де з півсотні народних обранців 24 плюс сам міський голова є «регіоналами», а решта мандати по дві-три штуки належать «Батьківщині», ЕЦу, «Фронту змін», КПУ, Партії захисників Вітчизни, « Сильною Україною »і НП. Позитивний результат переговорів з потенційною опозицією привів до того, що рішення, які виносив на сесію мер, просто саботувалися. Загалом, мета переслідувалася одна - відправити Юрія Котенко і його прихильників у відставку, не чекаючи хоча б річного звіту ...

І хто знає, чим би закінчилася баталія, якби не втрутилася область. За неофіційною інформацією, саме в день візиту Олександра Шаталова в Світловодськ відбулася жорстка розмова, учасниками якої були голова фракції Партії регіонів у міськраді Станіслав Маріщенко, сам Юрій Котенко, а також троє депутатів обласної ради: Сергій Яременко, Іван Марон та Микола Корецький.

Всі ці люди так чи інакше пов'язані з тим, що відбувається. Наприклад, Станіславу Маріщенко, напевно, довелося пояснювати обласному керівництву, яким чином він втратив контроль над своєю фракцією. Юрій Котенко, швидше за все, скаржився на однопартійців, які взяли сторону Чекаленко. У Сергія Яременко - свої рахунки з колегою по мандату. Кажуть, через своєї підтримки Котенко він також не менше постраждав від Любові Макарівни. Щоб дискредитувати опонента, вона пішла по вже протоптаною стежкою, влаштувавши інформаційну війну проти нього і його підприємства «Світловодськпобут». Причому аж до того, що в Кіровоград привозилися люди для участі в проплачених мітингах проти Яременко.

А ось що стосується присутності Івана Марона на «таємній вечері», то тут ситуація цікавіша. Виявляється, Любов Чекаленко займає посаду першого заступника генерального директора ЗАТ «Об'єднання« Дніпроенергобудпром », де тим самим гендиректором є Іван Едуардович. Джерела кажуть, що він, знаючи про все, принципово не втручався у війну між Чекаленко і Котенко. Чи це йому було на руку, або спостерігав, хто кого. Враховуючи свіжі обставини, пану Мароні нічого не залишиться, як схилитися на бік підтримки чинного градоначальника, а не своєю підлеглою - саме її амбіції, за логікою, він повинен буде трошки приборкати.

Щодо знаходження у згаданій компанії Миколи Корецького, то все легко пояснити. Кожен депутат з обласної ради курирує ту чи іншу територію. Світловодськ виявився під його патронатом.

За даними джерел, бесіда тривала більше двох годин. У результаті все закінчилося прийняттям рішення зміцнити команду мера новими й сильними фігурами, прибравши колишні слабкі. Керівництво Світловодська найближчим часом має буде зайнятися виведенням міського господарства з кризи.

Крім цього, з області надійшла вказівка ​​максимально посилити внутріпартійну і внутрішньофракційну дисципліну. Особливо це стосується вже неодноразово згадуваної Любові Чекаленко. Саме вона може стати першою ластівкою на виключення з партії. До речі, за неофіційною інформацією, найближчим часом її поведінка збирається розглянути на своїй політраді обласне керівництво партії.

Джерело Тимошенко Кальченко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61