ВО "Батьківщина" » Партія » Шустік » Готується скасування пільг чорнобильцям та ветеранам і дозвл на продаж ГТС

Готується скасування пільг чорнобильцям та ветеранам і дозвл на продаж ГТС

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 12849;  
  • Дата: 5-07-2011, 15:20;  
Готується скасування пільг чорнобильцям та ветеранам і дозвл на продаж ГТСНа вимогу Януковича Рада готується скасувати пільги чорнобильцям та ветеранам і дозволити продаж ГТС.

"Президент вимагає від свого підконтрольної більшості розглянути цього тижня кабмінівський законопроект« Про гарантії держави щодо виконання рішень суду », реєстр. № 7562". Про це заявила народний депутат від БЮТ Олена Шустік.

"Насправді, незважаючи шляхетну назву в документі в основному йдеться про скасування конкретизованих обсягів соціальних гарантій постраждалим від Чорнобильської аварії, ветеранам війни і праці, дітям війни, жертвам нацистських переслідувань, працівникам міліції, прокуратури, державної пожежної охорони, медичним працівникам і працівникам культури, гірникам, (всього 16 категорій громадян). Йдеться про надбавки до пенсій, розміри грошової винагороди, знижки за житло та комунальні послуги, які закріплені спеціальними Законами ", - заявила депутат.

"Розмір та порядок надання соціальних гарантій віддається на відкуп Кабміну. Уряд на свій розсуд і, як кажуть, у потрібний час буде вирішувати чи надавати їх взагалі, і в якому розмірі! Від доброї волі міністрів залежатимуть надбавки, компенсації, пільги, санаторно- курортне лікування ... Раніше, 14 червня, регіонали внесли аналогічні антинародні зміни до законів «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про соціальний захист дітей війни» і «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб »і скасували основні соціальні гарантії для цих категорій на 2011 рік", - зазначила Шустік.

"Сьогодні громадяни через суд відстоюють певні законом соціальні права, які не виконуються. Заборгованість держави перед громадянами Україні по соціальних виплатах становить 130 мільярдів гривень! Після прийняття кабмінівського «шедевра»люди не зможуть отримати свої кошти через суди. Оскільки, теоретично гарантії в Законі є , але їх розмір визначить уряд. І жоден суд не зможе захистити громадян. Логіка влади залізна - легше скасувати соціальні виплати, ніж їх виконувати. Це антидержавна позиція. Вже сьогодні реформи влади призвели до того, що 26, 4% українським опинилися за межею бідності ".

"Якщо всі громадяни, яким повинні соціальні кошти, звернуться до Європейського суду, то державі не вистачить річного бюджету, щоб розрахуватися з ними. Крім того, згаданим законопроектом влада намагається здійснити «прихватизацію» української ГТС. Попередні домовленості по зухвалому захопленню нашої труби вже провели Нафтогаз і Газпром. Тепер рішення за провладною більшістю. Владний законопроект дозволить не тільки скасувати гарантовані соціальні виплати, але й допоможе президентській родині здати українську газотранспортну систему ", - підкреслила Шустік.

Джерело Тимошенко Олена Шустік

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
 (голосов: 1)

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61