ВО "Батьківщина" » Події » Провладна більшість відмовилася підтримати використання нафтогазових надр в інтересах громадян

Провладна більшість відмовилася підтримати використання нафтогазових надр в інтересах громадян

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 5407;  
  • Дата: 6-04-2011, 22:45;  
Провладна більшість відмовилася підтримати використання нафтогазових надр в інтересах громадянПровладна парламентська більшість відмовилась проголосувати за включення до порядку денного пленарного засідання парламенту законопроекту №8108, внесеного членом фракції «БЮТ-Батьківщина», міністром енергетики опозиційного уряду Олександром Гудимою, яким пропонувалося врегулювати питання використання нафтогазових надр в інтересах громадян.

У пояснювальній записці до законопроекту вказується, що за оцінками фахівців, запаси українського шельфу Чорного та Азовського морів складають 1,5 трлн. куб. м. газу.

Потенційні запаси Прикерченської ділянки складають 290 млрд. куб. м. газу та нерозвідані запаси нафти загальною вартістю 150 млрд. дол. США.

Сахалінське нафтогазоконденсатне родовище в Краснокутському районі Харківської області є одним з найперспективніших в України. Видобувні запаси газу на цьому родовищі становлять 15 млрд. куб. метрів.

Автор законопроекту вважає економічно доцільним, щоб єдиним користувачем таких ділянок надр було державне провідне підприємство паливно-енергетичного комплексу - НАК «Нафтогаз України», а вуглеводні, які видобуватимуться на них зазначеною компанією, використовувалися виключно для внутрішніх потреб національної економіки України.

Окрім того, виступаючи з трибуни ВР, Гудима повідомив, що коли подавав цей законопроект, то навіть не міг уявити, що президент Янукович та міністр палива та енергетики Бойко оголосять про продажу 20% акцій НАК «Нафтогазу України». «Адже саме НАК «Нафтогазу», як 100-відсотково державній компанії, ми планували передати всі родовища нафти і газу на шельфі Чорного моря», - додав він та зазначив, що опозиція вноситиме новий законопроект щодо заборони продажу 20% акцій НАКу.byut.com.ua

Вибори Вибори

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 30

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61